15 - 16 CZERWCA 2019

G2A ARENA

10:00 - 17:00

Baby Day

Videorelacja Fotorelacja Agenda Targów Baby Day

Idea wydarzenia

BILET RODZINNY - 15 zł (2+)

Targi Baby Day to świetna propozycja dla całych rodzin! To tutaj, podczas targów rodzice będą mogli poznać różnego rodzaju produkty dla swoich maluchów. Podczas wydarzenia wystawcy zaprezentują całe spektrum idealnych dla maluszków wyrobów, które będzie można również kupić. Podczas targów, równolegle odbywać się będą konferencje i prelekcje poświęcone wychowaniu najmłodszych. Przewidziane są także liczne konkursy i atrakcje dla dzieci, w tym np. teatr dla dzieci, zabawy z animatorem i wiele innych. Ideą Targów jest łączenie zakupów z przyjemną formą spędzania czasu oraz edukacją dla całej rodziny.

DLA ODWIEDZAJĄCYCH

PROGRAM TARGÓW KUP BILET FOTORELACJA Z I EDYCJI REGULAMIN TARGÓW

Targi Baby Day to okazja do zapoznania się z produktami dedykowanymi rodzicielstwu i dzieciom. Dla odwiedzających oprócz oferty Wystawców, gdzie niektóre z produktów będzie można kupić na miejscu, przewidziana jest także strefa edukacji, w której będzie można uzyskać wiele praktycznych porad odnośnie wychowania i pielęgnacji noworodków i niemowląt. Targi to wspaniała okazja dla rodziców, aby przygotować się do roli taty i mamy, czyli jednej z ważniejszych życiowych ról.

Chcesz zobaczyć kto będzie tegorocznym wystawcą?LISTA WYSTAWCÓW

INFORMACJE
DLA WYSTAWCÓW

CENNIK WYNAJMU FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY REGULAMIN TARGÓW WIZUALIZACJA STOISK

Dla wystawców Targów Baby Day to idealna okazja do zaprezentowania firmy i produktów oraz nawiązywania kontaktu z potencjalnymi Klientami. Jest to miejsce, gdzie wystawcy mogą wypromować swoje marki, sprzedać produkty i nawiązać kontakty z konsumentami, które w przyszłości przerodzą się w długofalowe relacje i wymierne zyski.

Patronat medialny

Partner merytoryczny

Partner

Patronat honorowy

Ambasadorki

O nas

G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiegoto nowe, strategiczne miejsce na mapie Podkarpacia, przeznaczone do organizacji KONFERENCJI, KONGRESÓW, TARGÓW CZY WYSTAW. Nasza misja to sukcesywny rozwój i wsparcie szeroko pojętej aktywności biznesowej oraz samorządowej, połączone z promocją technicznych oraz technologicznych walorów Województwa Podkarpackiego.